6,575
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
== Analysts == | == Analysts == | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
!Name | |||
!Company | |||
!Recent video/publication | |||
|- | |||
|Brian Nowak | |||
|Morgan Stanley. | |||
| | |||
|- | |||
|Mark Shmulik | |||
|Mark Shmulik | |||
| | |||
|- | |||
|Justin Post | |||
|Bank of America | |||
| | |||
|- | |||
|Doug Anmuth | |||
|JPMorgan | |||
| | |||
|- | |||
|Eric Sheridan | |||
|Goldman Sachs | |||
| | |||
|- | |||
|Youssef Squali w | |||
|Truist | |||
| | |||
|- | |||
|Mark Mahaney | |||
|Evercore ISI | |||
| | |||
|- | |||
|Brent Thill | |||
|Jefferies | |||
| | |||
|} | |||
== Twitter == | == Twitter == | ||